• Wykształcenie
  Nazywam się Jarosław Stefaniak.
  Mieszkam w okolicy Radzynia Podlaskiego w woj. lubelskim.
  Z wykształcenia jestem muzykiem, elektronikiem i informatykiem.
  Ukończyłem szkołę muzyczną I-go stopnia, instrument główny fortepian. Jestem absolwentem studiów magisterskich na wydziale pedagogiczno-artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek "Wychowanie Muzyczne" i studiów podyplomowych na Politechnice Lubelskiej o kierunku "Informatyka".

 • Umiejętności i doświadczenie
  Śpiewam, gram na wielu instrumentach: fortepian, akordeon, klarnet, gitara, elektroniczne instrumenty klawiszowe. Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie w obsłudze muzycznej i nagłaśnianiu różnych imprez. Podnoszę ciągle swoje kwalifikacje i umiejętności na profesjonalnych szkoleniach i kursach.

 • Oprawa muzyczna mszy ślubnej w kościele
  Posiadam doświadczenie w oprawie muzycznej mszy ślubnej w kościele, gdyż przez pewien okres pracowałem w jednej z parafii jako organista. Dodatkowym atutem jest to, że jestem czynnym, zawodowym muzykiem i prowadzę własną Szkołę Muzyczną YAMAHA. Prócz tego jestem prowadzącym i akompaniatorem w chórze "WRZOS" w Radzyniu Podlaskim. Jeśli więc potrzebujecie organisty na ślub, chętnie na nim zagram w Waszym kościele.

 • Prezenter muzyczny < DJ-JARO >.
  Prowadzę wesela, dyskoteki, bale i inne imprezy, jako "jednoosobowa orkiestra" (gram i śpiewam) lub "prezenter dyskotekowy" (muzyka oryginalna), zależnie od decyzji klienta. Obrzędy przed ślubem i biesiada odbywają się przy akordeonie, zaś przyjęcie i tańce odbywają się przy muzyce granej i śpiewanej lub odtwarzanej z CD i MP3.
  Podczas imprezy prowadzę wspólne tańce, zabawy, konkursy i VIDEO-KARAOKE, zaś o północy podczas wesela OCZEPINY.
  Repertuar każdej imprezy oraz prowadzone konkursy i zabawy są zawsze ustalane indywidualnie z każdym zamawiającym.

 • Nowoczesność i klasyka
  Wykształcenie informatyczne pozwala mi na wykorzystanie w pracy nowoczesnych, komputerowych metod tworzenia, opracowywania i odtwarzania utworów muzycznych. Dzięki temu potrafię jednoosobowo zapewnić oprawę muzyczną każdej imprezy, zarówno dużej na kilkaset osób, jak i mniejszej na kilkadziesiąt, czy kilkanaście osób. Pozwala to zamawiającemu, w miarę potrzeby, obniżyć koszty organizacyjne, nic nie tracąc jednocześnie, na jakości oprawy muzycznej.
  Podczas imprez wykorzystuję nie tylko zdobycze nowoczesnej techniki, ale również akordeon. Umiejętność grania na tym instrumencie bardzo urozmaica repertuar oraz pozwala na prowadzenie nie tylko uroczystości na sali balowej, ale również obrzędów w domu Pana Młodego i Pani Młodej w przypadku wesela, czy poprawin oraz biesiady i śpiewów z gośćmi.
  Podczas przerw w tle również jest muzyka.

 • Video-karaoke
  Dodatkową atrakcją na imprezach jest VIDEO-KARAOKE.
  Państwo Młodzi i goście na weselu czy balu, mogą zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę karaoke z gatunku pop, rock lub biesiada, z linią melodyczną lub bez, korzystając z tekstu wyświetlanego przez projektor multimedialny. Daje to możliwość świetnej, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń, na wzór programu "SZANSA NA SUKCES", czy "TAK TO LECIAŁO".

 • Koszt obsługi muzycznej imprezy
  Cena za imprezę jest ustalana z każdym klientem indywidualnie. Wpływają na nią: wielkość imprezy, czas trwania i koszt dojazdu. W każdym przypadku moim celem jest 100% zadowolenie klienta. SZCZEGÓLNIE POLECAM USTALANIE WESELA RAZEM Z POPRAWINAMI, WTEDY CENA ZA DWA DNI JEST BARDZO KORZYSTNA. Z powodzeniem obsługuję też same poprawiny, wtedy MŁODA PARA ma dwa zespoły na swoim weselu a tym samym dwa różne repertuary i dodatkowo biesiadę z akordeonem. Może to bardzo uatrakcyjnić WASZĄ JEDYNĄ W ŻYCIU IMPREZĘ! Goście z pewnością będą mile zaskoczeni, a PAŃSTWO MŁODZI bardzo zadowoleni!

 • Sprzęt i transport
  Dysponuję profesjonalnym sprzętem instrumentalnym, nagłośnieniowym i oświetleniowym, w tym stroboskopy, lasery i efekty typu dym i bańki mydlane. Sukcesywnie unowocześniam i ulepszam sprzęt, w celu podnoszenia jakości muzyki i oświetlenia. Podczas śpiewu używam procesora wokalowego VOCALIST II amerykańskiej firmy Digitech, wytwarzającego efekt śpiewu kilkugłosowego, co uatrakcyjnia i wzbogaca brzmienie muzyki w moim wykonaniu, a tym samym wrażenia słuchających. Posiadam własny transport, więc nie stanowi problemu dojazd nawet na znaczne odległości.

 • Wystawiam rachunki