Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ

O mnie

Wykształcenie
Nazywam się Jarosław Stefaniak.
Mieszkam w okolicy Radzynia Podlaskiego w woj. lubelskim.
Z wykształcenia jestem muzykiem, elektronikiem i informatykiem.
Ukończyłem szkołę muzyczną I-go stopnia, instrument główny fortepian. Jestem absolwentem studiów magisterskich na wydziale pedagogiczno-artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek "Wychowanie Muzyczne" i studiów podyplomowych na Politechnice Lubelskiej o kierunku "Informatyka".

Umiejętności i doświadczenie, akompaniament dla zespołów wokalnych
Śpiewam, gram na wielu instrumentach: fortepian, akordeon, klarnet, gitara, elektroniczne instrumenty klawiszowe. Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie w obsłudze muzycznej i nagłaśnianiu różnych imprez. Podnoszę ciągle swoje kwalifikacje i umiejętności na profesjonalnych szkoleniach i kursach.
Dodatkowym atutem jest to, że jestem czynnym, zawodowym muzykiem, pracuję jako nauczyciel muzyki w dwóch szkołach podstawowych i prowadzę własną, prywatną Szkołę Muzyczną YAMAHA w Radzyniu Podlaskim.
Prócz tego jestem prowadzącym i akompaniatorem w kilku zespołach wokalnych: "PRZYJAZNE NUTY" w Radzyńskim Ośrodku Kultury w Radzyniu Podlaskim, w dziecięcym „GMINNYM ZESPOLE WOKALNYM” w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Radzyniu Podlaskim oraz współpracuję jako akompaniator z zespołem „POD ZIELONYM DĘBEM” w Woli Osowińskiej.

Oprawa muzyczna mszy ślubnej w kościele
Posiadam doświadczenie w oprawie muzycznej mszy ślubnej w kościele, gdyż przez pewien okres pracowałem w jednej z parafii jako organista.
Jeśli więc potrzebujecie organisty na ślub, chętnie na nim zagram w Waszym kościele.

Prezenter muzyczny, wodzirej
Prowadzę oprawę muzyczną, oświetlenie i nagłośnienie wszelakich imprez: wesela, imprezy rocznicowe, imieninowe, urodzinowe, dyskoteki, bale, ogniska i inne dla dzieci i dorosłych, jako "jednoosobowa orkiestra" (gram i śpiewam) lub "prezenter muzyczny – wodzirej" (muzyka oryginalna), zależnie od decyzji i potrzeb klienta. Obrzędy przed ślubem i biesiada odbywają się przy akordeonie, zaś przyjęcie i tańce odbywają się przy muzyce granej i śpiewanej lub odtwarzanej z CD i MP3.
Podczas imprezy prowadzę wspólne tańce, zabawy, konkursy i VIDEO-KARAOKE, zaś o północy podczas wesela OCZEPINY.
Repertuar każdej imprezy oraz prowadzone konkursy i zabawy są zawsze ustalane indywidualnie z każdym zamawiającym.

Nowoczesność i klasyka
Wykształcenie informatyczne pozwala mi na wykorzystanie w pracy nowoczesnych, komputerowych metod tworzenia, opracowywania i odtwarzania utworów muzycznych. Dzięki temu potrafię jednoosobowo zapewnić oprawę muzyczną każdej imprezy, zarówno dużej na kilkaset osób, jak i mniejszej na kilkadziesiąt, czy kilkanaście osób.
Pozwala to zamawiającemu, w miarę potrzeby, obniżyć koszty organizacyjne, nic nie tracąc jednocześnie, na jakości oprawy muzycznej.
Podczas imprez wykorzystuję nie tylko zdobycze nowoczesnej techniki, ale również klasyczny instrument – akordeon. Umiejętność grania na tym instrumencie bardzo urozmaica repertuar oraz pozwala na prowadzenie nie tylko uroczystości na sali balowej, ale również obrzędów w domu Pana Młodego i Pani Młodej w przypadku wesela, czy poprawin oraz biesiady i śpiewów z gośćmi na wszelkich imprezach.
Podczas przerw w tle również jest muzyka (ustalana z klientem).

Video-karaoke
Dodatkową atrakcją na imprezach jest VIDEO-KARAOKE.
Państwo Młodzi i goście na weselu czy balu, mogą zaśpiewać wybraną przez siebie piosenkę karaoke z gatunku pop, rock lub biesiada, z linią melodyczną lub bez, korzystając z tekstu wyświetlanego na ekranie przez projektor multimedialny. Daje to możliwość świetnej, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń, na wzór programu "SZANSA NA SUKCES", czy "THE VOICE OF POLAND".

Koszt obsługi muzycznej imprezy
Cena za imprezę jest ustalana z każdym klientem indywidualnie. Wpływają na nią: wielkość imprezy, ilość potrzebnego do nagłośnienia i oświetlenia sprzętu, czas trwania imprezy i koszt dojazdu. W każdym przypadku moim celem jest 100% zadowolenie klienta.
SZCZEGÓLNIE POLECAM USTALANIE WESELA RAZEM Z POPRAWINAMI, WTEDY CENA ZA DWA DNI JEST BARDZO KORZYSTNA.
Z powodzeniem obsługuję też same poprawiny, wtedy MŁODA PARA ma „dwa zespoły” na swoim weselu a tym samym dwa różne repertuary i dodatkowo biesiadę z akordeonem. Może to bardzo uatrakcyjnić WASZĄ JEDYNĄ W ŻYCIU IMPREZĘ!
Goście z pewnością będą mile zaskoczeni, a PAŃSTWO MŁODZI bardzo zadowoleni!

Nagłośnienie, oświetlenie, instrumenty i transport
Posiadam kilka rodzajów nagłośnienia, które jest wykorzystywane w zależności od liczby uczestników imprezy, którą obsługuję.
Zajmuję się nagłośnieniem zarówno małych, kameralnych imprez jak również imprez typu festyn, które odbywają się w plenerze.
Dysponuję profesjonalnym sprzętem instrumentalnym firmy YAMAHA i oświetleniowym, w tym reflektory i listwy LED, ruchome spidery, lasery i inne efekty. Sukcesywnie unowocześniam i ulepszam sprzęt, w celu podnoszenia jakości muzyki i oświetlenia. Podczas śpiewu używam procesora wokalowego, wytwarzającego efekt śpiewu kilkugłosowego, co uatrakcyjnia i wzbogaca brzmienie muzyki w moim wykonaniu, a tym samym wrażenia słuchających.
Posiadam własny transport, więc nie stanowi problemu dojazd nawet na znaczne odległości.


Moja firma jest zarejestrowana - wystawiam rachunki!!!